Przenieś się w czasie do serca polskich Tatr z naszym ekskluzywnym wydrukiem, przedstawiającym narciarza na Hali Gąsienicowej z 1935 roku. To historyczne zdjęcie, które doskonale komponuje się z wnętrzami o tradycyjnym i nowoczesnym charakterze.

Poczuj magię polskich gór z wydrukiem, który został stworzony z myślą o miłośnikach narciarstwa i dawnych klimatów. Wybierz je w formie druku na płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości. Oba rodzaje wydruku dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu idealnie wpasują się w przestrzeń Twojego domu lub biura.

Śnieżne pejzaże, tradycyjne górskie budynki i odważny narciarz w ruchu na starym, czarno-białym zdjęciu dają poczucie ponadczasowości i przełamują monotonię współczesnych dekoracji. Rozważ nasz wydruk nie tylko jako dekorację, ale także jako hołd dla historii polskiego narciarstwa i piękna polskiej zimy.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane