Czy paszukujesz unikatowego elementu dekoracyjnego, który przeniesie Cię w czasie do złotych lat polskiego narciarstwa? Nasz unikatowy obraz przedstawia dynamiczny zjazd narciarza ze szczytu Kasprowego Wierchu z 1935 roku. Uchwycony na nim narciarz, który śmiele przecina zaświetlone stoki, dodaje charakteru każdemu wnętrzu, wprowadzając ducha historycznych ziem polskich gór.

Fotografia ta została wykonana w technice czarno-białej, co nadaje jej ponadczasowego uroku, a zarazem tajemniczości. Dzięki temu, że dostępna jest jako wydruk na płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat, idealnie komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeniach. W zależności od rozmiaru i wybranego materiału, nasze wydruki doskonale nadadzą się do salonu, biura, a nawet jako element dekoracyjny do hotelu czy pensjonatu górskiego, wprowadzając niepowtarzalne, historyczne klimaty.

Zajrzyj do naszej kolekcji i znajdź idealny wymiar dla swojej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małego akcentu, czy dominującego elementu ściennej galerii, możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania i zadowolenie z zakupu. Odkryj piękno polskich gór i historii narciarstwa, które kryje się w każdym szczególe tego niezwykłego wydruku. Rok zdjęcia: 1935

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane