Odkryj urok nostalgicznych sportów zimowych z naszym wyjątkowym wydrukiem przedstawiającym zjazd narciarza ze szczytu Kasprowego Wierchu, utrwalony na zdjęciu z 1935 roku. Ta klasyczna scena, uchwycona w czarno-białej fotografii, przemawia do miłośników gór, narciarstwa oraz historii. Ten wyjątkowy moment historycznego sportu w Polsce, dostępny w formie eleganckiego wydruku na płótnie premium lub wysokiej jakości papierze jako plakat, stanowi idealne dopełnienie każdego wnętrza.

Wydruk ten jest idealny dla kolekcjonerów historycznych pamiątek oraz pasjonatów sportów zimowych, prezentując doskonałość wykonania i kunszt narciarski z początku XX wieku. Ukazuje dynamiczną postać narciarza w pełnym zjeździe, co dodaje energii i autentyczności do każdego pomieszczenia. Bez względu na wybrany rozmiar, jest to produkt, który przyniesie szczyptę zimowej magii i poczucia wolności, jakie niosą zesobą górskie przygody. Rok zdjęcia: 1935.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane