Zanurz się w klimacie tradycji górskiej z tym unikalnym zdjęciem, na którym uwieczniono góralską parę w autentycznym środowisku. Ten czarno-biały wydruk z 1935 roku to doskonały wybór dla miłośników historii i folkloru. Obraz przedstawia scenę pełną uczucia i zauroczenia, gdzie młodzi górale dzielą między sobą wzrok pełen emocji.

Ta fotograficzna podróż w czasie jest dostępna jako druk na płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat. Każdy wydruk zachowuje oryginalną jakość i bogactwo detali, co sprawia, że ten element dekoracyjny będzie wyjątkową ozdobą każdego wnętrza. Wybierając ten produkt, zapewniasz sobie wysoką jakość wykonania oraz możliwość wybrania spośród wielu dostępnych rozmiarów, by idealnie wpasować obraz w przestrzeń swojego domu czy biura.

Te ponadczasowe zdjęcie nie tylko ozdobi ścianę, ale również stanie się centrum rozważań o ludzkich tradycjach i kulturze góralskiej. Jest to znakomity sposób na wyrażenie swojej pasji do kultury i przeszłości, a także wspaniały pomysł na prezenty dla bliskich. Zdobądź swój egzemplarz już dziś i pozwól, aby atmosfera góralskich obrzędów zagościła w Twoim domu.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane