Odkryj magię narciarstwa z dawnych lat dzięki unikalnemu wydrukowi przedstawiającemu Skok z Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Ten czarno-biały kadr, uwieczniający Międzynarodowe Narciarskie Mistrzostwa Polski 1932, zabierze Cię w podróż do czasów, gdy narciarstwo było nie tylko sportem, ale i przeżyciem. Zobacz, jak norweski skoczek Per Klykken majestatycznie sunie przez powietrze, a jego wyczyn zachwyca zgromadzony tłum na drewnianych trybunach.

Zapewniamy najwyższą jakość wydruku zarówno na płótnie, płótnie premium, jak i na papierze wysokiej jakości jako plakat, dzięki czemu każdy detal tej historycznej chwili zostanie wiernie odwzorowany. Wybierz rozmiar dopasowany idealnie do Twoich potrzeb i wprowadź element retro chic do swojego domu lub biura. Ten wydruk stanowi fascynujące połączenie sportu, historii i sztuki, gwarantując, że będzie wyjątkowym i inspirującym akcentem w Twoim wnętrzu.

Dodaj swojemu otoczeniu oryginalności - ten wydruk to nie tylko dekoracja, to opowieść pełna emocji i sportowego ducha. Nasze dekoracje ściennych to idealny sposób, by uczcić tradycję i pasję do skoków narciarskich, łącząc estetykę z inspiracją. Postaw na jakość, która przetrwa próbę czasu – wybierz nasz wyjątkowy produkt, który będzie stanowił pamiątkę z przeszłości dla każdego miłośnika narciarstwa i historii sportu.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane