Poczuj ducha gór i tradycji polskiej wsi z naszym wyjątkowym produktem - drukiem na płótnie lub jako plakat premium. To urocze zdjęcie, utrwalające obraz góralki z owczarkiem podhalańskim z 1935 roku, to esencja folkloru i nieodłączny element regionalnego dziedzictwa, który przeniesie Cię w czasie do urokliwej atmosfery polskich gór.

Starannie odwzorowane szczegóły i wysoka jakość wydruku pozwolą Ci dostrzec każdą niuans tej wzruszającej sceny. Dzięki możliwości wyboru spośród wielu rozmiarów, nasze płótna i plakaty idealnie dopasują się do każdej przestrzeni, dodając jej niepowtarzalnego, etnograficznego charakteru.

Pozwól sobie na chwilę nostalgii i pomieszkań z pięknem polskiej tradycji, zamawiając ten niezwykły druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości. Wzruszająca scena ukazująca nierozerwalną więź dziewczyny w tradycyjnym stroju z jej wiernym psem, owczarkiem podhalańskim, jest idealnym wyborem dla każdego, kto ceni polski folklor i kocha historię.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane