Czy chcesz poczuć magię polskich gór? Nasz ekskluzywny wydruk przedstawiający Krupówki z 1920 roku przeniesie Cię w sam serce Zakopanego. Pozwól sobie na odrobinę nostalgi i historyczny charakter w Twoim domu czy biurze, dzięki naszemu wydrukowi na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości.

Wyobraź sobie tętniące życiem centrum Zakopanego, odwiedzane przez rzesze turystów i pełne historycznych detali, które możesz teraz mieć na swojej ścianie. Ta fotografia to nie tylko dekoracja, to fragment historii, który przy każdym spojrzeniu przeniesie Cię w czasie. Dostępna w wielu rozmiarach, nasza reprodukcja doskonale wpasuje się w każde wnętrze, a monochromatyczna paleta dodaje jej uniwersalnego uroku.

Nasz wydruk Krupówek to synonim jakości i stylu. Podkreśl swoje zamiłowanie do polskiej tradycji i zapewnij sobie dzieło, które będzie cieszyć oko przez lata. Każda kopia wykończona jest z największą starannością, abyś mógł cieszyć się doskonałym detalem i głębią kolorów, nawet jeśli ta szczególna fotografia jest w odcieniach szarości.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane