Przenieś się w czasie dzięki historycznemu zdjęciu kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Ta wyjątkowa fotografia z 1937 roku to doskonały sposób na ożywienie historii polskiego narciarstwa i techniki. Zobacz, jak pierwsze górskie kolejki linowe transportowały pasjonatów natury i sportów zimowych, dostarczając im niezapomnianych przygód. Idealna dekoracja do retro wnętrz lub jako element kolekcjonerski dla miłośników Zakopanego i polskich Tatr.

Ten czarno-biały wydruk dostępny jest w formie druku na płótnie premium lub jako wysokiej jakości plakat papierowy, zapewniając detale i głębię, która przyciąga wzrok. Każdy egzemplarz to gwarancja trwałości i wyrazistości, która wyróżni każde pomieszczenie. Dodaj do swojej przestrzeni element vintage charm, który wywoła nostalgię i podziw dla epoki, która ukształtowała dzisiejsze górskie wycieczki.

W naszym sklepie internetowym oferujemy różne rozmiary wydruków, co ułatwia dopasowanie tej niepowtarzalnej fotografii do Twojego domu czy biura. Wybierz spośród opcji dostępnych formatów, aby znaleźć idealne dopełnienie swojej kolekcji. To nie tylko dekoracja, to również pamiątka historyczna, która przeniesie Cię w czasie i pozwoli cieszyć się urokiem dawnych dni górskiego wypoczynku.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane