Odkryj czar przeszłości z naszym wyjątkowym wydrukiem na płótnie przedstawiającym kolejkę linową na Kasprowy Wierch z 1941 roku. Daj się porwać nostalgii z wysokiej jakości wydrukiem, który przeniesie Cię w czasie do lat wojennych z widokiem na jedną z podpór kolei oraz malowniczą dolną stację kolejki, uchwyconą w otoczeniu zimowej aury.

Wybierz nasze premium płótno lub wysokiej jakości papier plakatowy, aby dodać odrobinę historycznego polotu do Twojego wnętrza. Oferujemy różnorodne rozmiary druku, aby dopasować się do Twoich potrzeb dekoracyjnych, czy to w domowym zaciszu, stylowym biurze, czy eleganckim miejscu publicznym.

Każdy wydruk wykonany jest z dbałością o detale, zachowując unikalny charakter i jakość fotografii z 1941 roku. To element historii Podhala, który teraz może zdobić Twoje ściany, wzbogacając je o cenny wątek nostalgiczny.

Nasze wydruki to idealne rozwiązanie dla pasjonatów gór, kolekcjonerów starych fotografii oraz wszystkich pragnących ożywić historię Polski w swoim otoczeniu. Nie przegap okazji, by mieć szczególny kawałek polskich Tatr i jego niezapomnianej kolejki linowej na Kasprowy Wierch na własnej ścianie.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane