Odkryj mistykę zimowego Zakopanego z naszą kolekcją dekoracji ściennych. Nasz wyjątkowy druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości prezentuje ikoniczny obraz z 1935 roku, ukazujący hotel i restaurację 'Morskie Oko' oraz malownicze konne zaprzęgi z saniami.

To ponadczasowe ujęcie Krupówek oferuje unikalny wgląd w przeszłość górskiego kurortu, będąc cenną ozdobą dla miłośników historii oraz kultury regionu podhalańskiego. Uchwycone z niezwykłą dbałością o szczegóły, przedstawia sceniczną, zimową atmosferę, która ożywi każdą przestrzeń i stanowi doskonały element dekoracyjny.

Wysoka jakość wydruku zapewnia, że czarno-białe kadry Zakopanego zachowają swój urok przez lata, a dostępność różnych rozmiarów pozwala na idealne dopasowanie do domowego salonu, przytulnej sypialni czy profesjonalnego biura. To nie tylko dekoracja, ale także kawałek historii, inspirujący do rozmów i refleksji nad przemijającym czasem.

Zainwestuj w wyjątkowy element wyposażenia wnętrz, który będzie cieszył oko i serce każdej osoby tęskniącej za magią dawnych czasów. Zamów już dziś swój egzemplarz historii zimowego Zakopanego i poczuj ducha dawnych lat każdego dnia.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane