Hala Gąsienicowa

Kategoria Podhale i Tatry Ref AMA0039
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1931

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Zapraszamy do podróży w czasie z naszym historycznym zdjęciem Tatr z Hali Gąsienicowej z roku 1931. Ten czarno-biały klasyk z pewnością wprowadzi do Twojego mieszkania nutę nostalgii i pozwoli cieszyć się bezczasowym pięknem gór. Schronisko Murowaniec, położone w sercu Tatr, otoczone majestatycznymi szczytami i nieskażoną przyrodą, sprawia, że ta fotografia jest prawdziwą perełką.

Wybierając nasze zdjęcie, masz gwarancję najwyższej jakości druku na płótnie premium, zwykłym płótnie lub na papierze wysokiej jakości jako plakat. Oferujemy wiele rozmiarów, które idealnie dopasują się do każdej przestrzeni, dodając jej wyjątkowego, górskiego charakteru. Ta panorama Tatr to doskonały wybór dla miłośników gór, historii oraz fotografii, którzy chcieliby wzbogacić swoje wnętrze o unikatowy element dekoracyjny.

Każdy nasz print tworzony jest na zamówienie z dbałością o najdrobniejsze detale, co gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Nie czekaj dłużej, aby umieścić kawałek historii na swojej ścianie. Zamów jeszcze dziś swoją kopię tej wyjątkowej panoramy Tatr i poczuj ducha przeszłości we własnym domu.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane