Przenieś się w czasie do 1931 roku dzięki wyjątkowemu zdjęciu przedstawiającemu gymkhanę samochodową w malowniczym Zakopanem! Zanurz się w historycznym wydarzeniu sportowym, gdzie uczestnik zręcznie pokonuje przeszkodę zwaną wagą. Ta nostalgiczna scena, utrwalona na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, przyciągnie uwagę miłośników motoryzacji i historii.

Zdjęcie, wykonane w czarno-białej technice, skupia się na dynamicznym ruchu klasycznego samochodu sportowego, zaznaczając jednocześnie wyjątkowe tło zimowego krajobrazu Zakopanego sprzed blisko wieku. Mroźne powietrze i elegancki pojazd kreują niepowtarzalny klimat tamtych lat, który teraz możesz zachować na ścianie w swoim domu lub biurze.

Dostępne w wielu rozmiarach, wydruk na płótnie czy jako plakat, będzie stylowym dodatkiem do wnętrz w stylu retro, a także inspirującym elementem dla każdego fana historii automobilizmu.

Odkryj urok dawnych wyścigów i poczuj ducha przygody z tym unikatowym zdjęciem!

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane