Odkryj cząstkę historii górskiego ratownictwa z wyjątkowym wydrukiem zdjęcia przedstawiającego grupę ratowników TOPR w malowniczej Dolinie Strążyskiej. Niezwykłe dziedzictwo i odwaga tych ludzi, zapisana na fotografii z 1931 roku, teraz może zdobić Twój dom jako dekoracja ścienna. Wśród postaci, w jasnej koszuli na drugim planie, ukazany jest znany sportowiec Stanisław Marusarz, co dodaje tej scenie jeszcze większej wartości historycznej.

Ten unikatowy wydruk jest dostępny zarówno na płótnie premium jak i na papierze wysokiej jakości, zapewniając doskonałą ostrość detali i głębię czerni. Dzięki możliwości wyboru różnych rozmiarów, idealnie wpasujesz tą dekorację w przestrzeń swojego biura, salonu czy nawet gabinetu kolekcjonerskiego. Ożyw swoje wnętrze duchem gór i historia TOPR, celebrując tym samym polskie dziedzictwo górskie.

Szukając unikalnych dodatków do swojej przestrzeni, ten wydruk z pewnością przyciągnie uwagę i wywoła wiele fascynujących rozmów o polskich Tatrach, ratownictwie górskim oraz znanych postaciach związanych z tym heroicznych zawodem. Kupuj płótna i plakaty z historią, które inspirują i przynoszą część polskiego dziedzictwa narodowego do Twojego domu.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane