Odkryj piękno przedwojennej Polski dzięki naszemu zdjęciu wypasu krów z Zakopanego z 1940 roku. Ta czarno-biała fotografia przedstawiająca młodego góralskiego chłopca w tradycyjnym stroju, który z zainteresowaniem obserwuje pasące się krowy, jest bezcennym zapisem tamtejszego życia wiejskiego.

Otoczony przez majestatyczne Tatry, uchwyciliśmy moment nie tylko pełen nostalgii, ale i ukazujący niezmąconą codzienność góralską. Ten unikalny krajobraz oraz autentyczność emocji sprawiają, że to zdjęcie jest prawdziwą perełką dla każdego miłośnika górskich pejzaży i dziedzictwa kulturowego Polski.

Nasze reprodukcje dostępne są jako druk na płótnie premium albo jako plakat na papierze wysokiej jakości, co pozwala na idealne wkomponowanie w przestrzeń Twojego domu lub biura. Każda odbitka jest wykonywana z niezwykłą starannością, by oddać głębię i charakter epoki.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane