Odkryj urok starej fotografii z 1936 roku, przedstawiającej życie górali i ich wiernych psów, owczarków podhalańskich. Nasz wyjątkowy druk na płótnie lub jako plakat wysokiej jakości przenosi w czasie, oferując unikalną szansę na posiadanie fragmentu polskiego dziedzictwa kulturowego.

Zachwyć się tradycyjnym strojem góralskim, który został uchwycony z dbałością o detale, co sprawia, że ta fotografia staje się znakomitą dekoracją w każdym pomieszczeniu pragnącym odrobiny nostalgii i polskiej tradycji ludowej. Dostępna w wielu rozmiarach, nasza oferta dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klientów, stanowiąc doskonały wybór zarówno do przytulnych kuchni, jak i eleganckich salonów czy profesjonalnych przestrzeni biurowych.

Wybierz ten klasyczny czarno-biały obraz na płótnie premium lub wysokiej jakości papierze, aby dodać swojemu wnętrzu charakteru i głębi historycznej opowieści. Swój niezmienny urok zawdzięcza scenerii polskich Tatr i owszem, ponadczasowym motywom, które od wielu pokoleń kojarzą się z polską góralszczyzną.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane