Zapraszamy do zakupu niezwykłego dzieła sztuki - 'Wypas na Hali Gąsienicowej', które przenosi w czasie i przestrzeni, oferując unikalny wgląd w góralskie tradycje wypasu. Nasza fotografia z 1941 roku ukazuje szczere, ludowe obyczaje, które z każdym rokiem stają się coraz rzadsze i cenniejsze. To czarno-białe zdjęcie ilustruje codzienną pracę i związek górali z przyrodą w sercu polskich Tatr.

Wyjątkowa kompozycja, łącząca w sobie piękno krajobrazu górskiego z prostotą życia pasterskiego, jest doskonałym przykładem fotografii dokumentalnej. Prezentowany druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat, jest dostępny w wielu rozmiarach, co pozwala idealnie dopasować go do potrzeb Twojego wnętrza.

Niech ten wydruk stanie się centrum uwagi w Twoim domu, przypominając o dziedzictwie kulturowym i tradycyjnych wartościach, które są dziś tak cenne. Cokolwiek wybierzesz, obraz 'Wypas na Hali Gąsienicowej' doda Twojej przestrzeni głębi i niepowtarzalnego charakteru, będąc jednocześnie świadectwem przeszłości i inspiracją na przyszłość.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane