Odkryj czar przeszłości z naszą unikalną fotografią przedstawiającą górali wyjeżdżających konno na hale w poszukiwaniu świeżego mleka. To autentyczne zdjęcie z 1939 roku uchwyciło codzienne życie mieszkańców gór, prezentując ich tradycyjne stroje oraz orlice, czyli tradycyjne pojemniki na mleko, wykorzystywane przez górali w codziennych pracach. Zdjęcie oddaje atmosferę starych, polskich krajobrazów, a każdy szczegół na tym czarno-białym zdjęciu jest odtworzony z dbałością o detale.

Nasze przedruki są dostępne w różnych rozmiarach i wykonane na płótnie premium albo papierze wysokiej jakości, co sprawia, że każdy plakat jest nie tylko wyjątkową dekoracją, ale także trwałym zachowaniem fragmentu polskiej historii. Niezależnie, czy poszukujesz elementu tradycyjnego dla Twojego domu, czy oryginalnego pomysłu na prezent, nasza fotograficzna relikwia zapewni niepowtarzalny klimat każdemu wnętrzu.

Wybierz nasze produkty w celu dodania unikalnego akcentu do Twojej przestrzeni, celebrując piękno polskiej kultury i dziedzictwa. Jakość druku oraz wierność reprodukcji sprawiają, że każdy egzemplarz staje się oknem w czasie, umożliwiającym spojrzenie w przeszłość. Zadbaj o to, by historia ożyła na Twoich ścianach dzięki naszym ekskluzywnym wydrukom. Rok zdjęcia: 1939

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane