Zanurz się w atmosferze dawnych czasów z naszą wyjątkową propozycją – fotografią góralki z koniem. Ta monochromatyczna czarno-biała kompozycja z 1939 roku to esencja wiejskiej sielanki, ukazująca bliską relację między człowiekiem a zwierzęciem. Wysokiej jakości wydruk na płótnie premium lub na papierze to doskonały wybór dla miłośników tradycji i nostalgicznych dekoracji.

Zachowaj niezwykłą historię i kulturę na zdjęciu, które wyraża klasyczną elegancję i prostotę życia z minionych dekad. Każdy egzemplarz odzwierciedla tradycyjny styl życia, będąc jednocześnie niezapomnianym dodatkiem do Twojej przestrzeni życiowej. Nasze wydruki dostępne są w licznych rozmiarach, aby idealnie pasować do Twojego domu czy biura.

Scena z 1939 roku, na której widoczna jest góralka w tradycyjnym stroju obcująca z końmiem, ożywi każdą ścianę. Odkryj na nowo piękno staropolskich krajobrazów i dawnych tradycji dzięki tym wyjątkowym wydrukom. Zamów już dziś i pozwól sobie na zanurzenie w nostalgii z naszą fotografią góralki z koniem.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane