Odkryj magię przeszłości z naszym unikatowym wydrukiem przedstawiającym górala z młodą góralką, odpoczywającymi przy pniu drzewa. Ta urokliwa scena, zarejestrowana w roku 1935, przenosi nas w serce polskich gór i pozwala doświadczyć atmosfery tych minionych lat.

W naszym sklepie dostępny jest ten wyjątkowy wydruk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat. Doskonała jakość reprodukcji gwarantuje, że każdy szczegół – od piękna tradycyjnych strojów góralskich po subtelne emocje uchwycone na twarzach postaci – jest oddany z niezwykłą dbałością.

Zdobądź tę wyjątkową pamiątkę, dostępną w różnych rozmiarach, aby idealnie wkomponowała się w przestrzeń Twojego domu czy biura. Nasze wydruki to świetny wybór dla miłośników historii, kultury góralskiej oraz estetów ceniących styl vintage i wiejski klimat. Nie przegap okazji, by przywrócić ducha dawnych czasów do swojego otoczenia.

Tradycja i polskie dziedzictwo czekają, aby zagościć na ścianach Twojego wnętrza. Zamów już dziś, aby dodać do swojej przestrzeni odrobinę historycznego uroku i niezapomnianego klimatu. Rok zdjęcia: 1935.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane