"Zamarłe echo" ze Świstówki

Kategoria Podhale i Tatry Ref AMA0026
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1933

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odkryj piękno dawnego kina i unikatowy pejzaż tatrzański z naszej ekskluzywnej kolekcji dekoracji ściennych. Ta wyjątkowa fotografia 'Zamarłe echo' wykonana w 1933 roku, przedstawia moment z klasycznego polskiego filmu, gdzie główny bohater, zagrany przez Zbigniewa Staniewicza, wtapia się w majestatyczny krajobraz Morskiego Oka. Czuć tu nostalgiczny nastrój oraz docenić można artystyczną wartość świadczącą o bogatej historii Polski.

Nasze reprodukcje są dostępne jako druk na płótnie, płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat, co sprawia, że pasują do każdej przestrzeni, od nowoczesnych biur po tradycyjne domowe biblioteki. Z oferty można wybrać wiele rozmiarów, co pozwala idealnie dopasować obraz do swojego wnętrza. Bez względu na to, czy szukasz elementu dekoracyjnego do swojego salonu, sypialni czy biura, ta fotografia ścienna jest doskonałym wyborem.

Dzięki doskonałemu odwzorowaniu szczegółów i starannej produkcji, zakupiona dekoracja ścienna będzie cieszyć oko przez długie lata. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią polskie dziedzictwo kulturowe, są pasjonatami retro i vintage oraz wszelkich, którzy podziwiają piękno górskich krajobrazów.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane