Zanurz się w historycznym klimacie polskich gór dzięki tej oryginalnej fotografii z 1940 roku. Ten nostalgiczny druk przedstawia wizję odpoczynku - dwóch górali relaksujących się pod drzewem, co niewątpliwie dodaje autentyczności każdemu wnętrzu.

Tradycja i kultura polskiej wsi w pełnej krasie uchwycone na tym zdjęciu to idealny sposób na uhonorowanie bogatego dziedzictwa narodowego. Wyjątkowość tej fotografii to nie tylko motyw góralskiego odpoczynku, ale również są tam widoczne stada owiec, które podkreślają sielskie życie pasterskie.

Wydrukuj to cenne wspomnienie na płótnie premium lub wysokiej jakości papierze jako plakat, aby przenieść trochę góralskiej atmosfery do Twojego domu. Każda kopia jest dostępna w różnych rozmiarach, umożliwiając idealne dopasowanie do przestrzeni, którą chcesz ozdobić.

Ozdoba ta świetnie wkomponuje się zarówno w wnętrza rustykalne, jak i nowoczesne, przynosząc z sobą ducha przeszłości i unikatowego charakteru. Niezależnie od wybranego rozmiaru czy materiału, ten wysokiej jakości druk pozostanie trwałym elementem dekoracyjnym w Twoim domu.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane