Odkryj historię polskich gór z unikatowym wydrukiem przedstawiającym dojazd wagoniku kolejki linowej do szczytowej stacji na Kasprowym Wierchu. To czarno-białe zdjęcie, wykonane w 1938 roku, przeniesie Cię w czasie do momentu, gdy podróże kolejką linową były wielką przygodą.

Idealne dla miłośników historii i górskich krajobrazów, wydrukowane z niezwykłą starannością na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat. Wybierz ten klasyczny obraz do swojego domu, biura czy jako wyjątkowy prezent dla pasjonata gór.

Dostępny w wielu rozmiarach, jest elastyczny i dopasowuje się do każdej przestrzeni. Detale historii Kasprowego Wierchu zostały uchwycone z dbałością o szczegóły, co czyni ten wydruk niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym.

Każdy wydruk charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością, gwarantując, że przywołane wspomnienia przetrwają przez pokolenia. Ciesz się częścią polskiego dziedzictwa narodowego, zamawiając ten wyjątkowy wydruk na płótnie lub papierze.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane