Przenieś się w czasie i odkryj piękno historii dzięki temu wyjątkowemu wydrukowi na płótnie przedstawiającemu budowę kolejki na Kasprowy Wierch. Ten czarno-biały obraz z 1935 roku ukazuje niezwykłą determinację i ciężką pracę ludzi zajmujących się technologią, która od lat inspiruje i fascynuje. Dzięki naszemu wydrukowi można podziwiać prawdziwe umiejętności i wysiłek tych mężczyzn na tle majestatycznego Giewontu.

Dostępny jako druk na płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat, nasz produkt gwarantuje najwyższą jakość i dbłość o detale. Wybierz spośród wielu rozmiarów, aby idealnie pasował do Twojego wnętrza, dodając mu klasycznego i retro charakteru. Doskonale sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i eleganckim biurze, a także będzie wspaniałym prezentem dla miłośników historii i górskich ekspedycji.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane