Zachwyć się wyjątkową topografią Monte Titano, najwyższego szczytu San Marino, elegancko przedstawioną na naszym druku na płótnie premium bądź papierze wysokiej jakości jako plakat. Odkryj nowy wymiar dekoracji ściennych z naszą kolekcją Topografia Górskich Szczytów!

Monte Titano o wysokości 739 metrów n.p.m. jest nie tylko najwyżej położonym punktem w San Marino, ale również częścią prestiżowej listy Korony Europy oraz światowego dziedzictwa UNESCO. Nasz minimalistyczny i nowoczesny projekt w biało-czarnej kolorystyce doskonale oddaje unikalny charakter góry, będąc nie tylko dekoracją, ale również wyrazem uznania dla natury.

Wyraź swój podróżniczy duch i zainteresowania topograficzne, wybierając ten produkt, który jest dostępny w wielu rozmiarach, idealnie pasujących do każdego wnętrza. Bogactwo detali topograficznych oraz wysoka jakość wydruku sprawią, że będzie on cieszyć oczy przez długie lata.

Kategoria Monte Titano Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane