Odkryj majestatyczną topografię Mont Blanc, prezentowaną w subtelnej i nowoczesnej formie. Ta ekskluzywna druk na płótnie lub najwyższej jakości papierze jako plakat przedstawia najwyższy szczyt Alp i Europy, mający 4808m n.p.m. w unikatowej biało-czarnej kolorystyce, która bezbłędnie wpasuje się w każde wnętrze.

Mont Blanc, często określany jako Dach Europy i leżący na granicy Francji i Włoch, jest nie tylko celem śmiałków i miłośników natury, ale teraz także może zdobić ściany domów jako element wyrafinowanej dekoracji. Dzięki precyzyjnie wydanemu wydrukowi, który skupia się na detalu i wysokości szczytu, ten produkt jest idealny dla pasjonatów gór i współczesnego designu.

Zachęcamy do kolekcjonowania różnych szczytów z naszej serii Topografia Górskich Szczytów i tworzenia własnej, unikalnej galerii w domu lub biurze. Dla każdego, kto ceni sobie piękno gór, ten plakat lub druk na płótnie premium będzie reprezentacyjnym i eleganckim dodatkiem.

Kategoria Mont Blanc Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane