Odkryj piękno Alp Pennińskich dzięki naszej wyjątkowej topograficznej grafice Matterhorn. Dostępna w opcji jako grafika na płótnie lub jako wysokiej jakości plakat, nasza dekoracja ścienna przeniesie do Twojego domu ducha górskich wypraw. Matterhorn, z jego charakterystycznym, ostro zarysowanym szczytem, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wysoko cenionych przez alpinistów miejsc na świecie.

Prezentujemy Matterhorn w eleganckiej, biało-czarnej kolorystyce, która podkreśla subtelne detale i gwarantuje, że grafika będzie pasować do każdego wnętrza, bez względu na styl. Ta artystyczna interpretacja szczytu jest dostępna w różnych rozmiarach, by idealnie dopasować się do Twojej przestrzeni.

Wysokość szczytu Matterhorn, który urzeka alpinistów, jest akcentowana dzięki unikatowemu designowi. Elegancki design sprawia, że nasze płótna i plakaty są idealnym wyborem dla osób szukających nowoczesnych, ale ponadczasowych elementów dekoracyjnych.

Kategoria Matterhorn Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane