Zafascynowany historią i architekturą Krakowa? Prezentujemy ekskluzywny druk z unikatową fotografią Wawelu z lotu ptaka, która zabierze Cię w podróż do przeszłości. To starannie odrestaurowane zdjęcie z 1980 roku pozwoli Ci odkryć zabytkowy Wawel z perspektywy, która nie jest dostępna na co dzień.

W naszym asortymencie znajdziesz ten piękny krajobraz odtworzony z największą dbałością o detale, dostępny jako druk na płótnie, płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości. Dzięki różnorodności rozmiarów, bez trudu dopasujesz go do swojego wnętrza, tworząc wyjątkową atmosferę zarówno w domowym zaciszu, jak i w reprezentatywnym biurze.

Nie pozwól, aby ta limitowana edycja umknęła Ci z kolekcji. Zainwestuj w element dekoracyjny, który jest równocześnie cennym dokumentem historycznym, celebrującym piękno i dziedzictwo Krakowa. To więcej niż ozdoba – to wyraz Twojej pasji do historii i sztuki.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane