Zakochaj się w historycznym Krakowie dzięki naszej kolekcji wspaniałych reprodukcji. Prezentujemy Sukiennice — ikonę krakowskiego Rynku w wyjątkowym, czarno-białym wydaniu. Zanurz się w atmosferze miasta z roku 1939, ciesząc oko niepowtarzalnym widokiem z epoki, która już nie powróci.

Nasz produkt to nie tylko druk na płótnie, ale też możliwość wybrania wydruku na papierze wysokiej jakości. Wybierz rozmiar idealny dla swojego wnętrza i ciesz się klasycznym pejzażem Krakowa. Każdy obraz, czy to na płótnie, czy papierze, to gwarancja najwyższej jakości oraz szczegółowego odwzorowania historycznej architektury.

Oferujemy różnorodne rozmiary, które pozwolą idealnie dopasować reprodukcję do Twojego domu lub biura. Nasze wydruki to doskonały sposób, aby dodać każdemu pomieszczeniu elegancji oraz historycznego charakteru. Idealne dla pasjonatów historii, architektury i kultury Krakowa.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane