Odkryj urok dawnej Polski z naszą kolekcją printów przedstawiających historyczną panoramę Krakowa z 1933 roku. Przenieś się w czasie dzięki tej szczegółowej fotografii wykonanej z wieży Kościoła Mariackiego, która ukazuje serce Krakowa - Rynek Główny wraz z charakterystycznymi Sukiennicami i wieżą ratusza.

Na printach widoczne są postacie ożywiające placyk, dodające autentycznego, historycznego klimatu tej wyjątkowej scenie. Nasze produkty to doskonałe odwzorowanie tego wyjątkowego momentu w historii, stworzone z dbałością o najdrobniejsze detale - dostępne na płótnie premium oraz na papierze wysokiej jakości jako plakat.

Wybierając nasz print, zyskujesz możliwość poczucia atmosfery przedwojennego Krakowa, który może zagościć w Twoim domu lub biurze jako niepowtarzalny element dekoracyjny. Nasze printy nadają się doskonale zarówno dla miłośników historii i kultury, jak i wszystkich ceniących sobie piękno polskich miast. Rok zdjęcia to 1933, a każdy print dostępny jest w wielu rozmiarach, by idealnie wpasować się w Twoje potrzeby.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane