Pomnik Kościuszki

Kategoria Kraków Ref AMA0013
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1927

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Pomnik Kościuszki w Krakowie to ikona polskiego patriotyzmu sprzed lat, która teraz może zostać uwieczniona w Twojej przestrzeni dzięki wyrafinowanemu drukowi na płótnie lub papierze wysokiej jakości. Ta klasyczna fotografia z 1927 roku prezentuje oryginalny pomnik Tadeusza Kościuszki, bohatera narodowego, który dumnie wznosi się nad malowniczym krajobrazem Krakowa, dodając szlachetności i duszy każdemu wnętrzu.

Przywołaj ducha historii do swojego salonu, biura, czy biblioteki. Nasze wydruki są dostępne w różnych rozmiarach, aby pasować do każdej przestrzeni. Zostań posiadaczem unikatowej dekoracji ścienne, która jest nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również świadectwem ważnych chwil w polskiej historii.

Odkryj detale wspaniałego panoramy Krakowa, z jej zabytkowymi budynkami i kościołami, które dodają głębi i kontekstu każdej reprodukcji. Wybierz wydruk na płótnie premium, aby nadać dodatkowy wymiar luksusu i jakości, która przetrwa próbę czasu.

Zachęć się do zakupu tej wyjątkowej pamiątki z Krakowa, którą możesz podziwiać każdego dnia w swojej osobistej przestrzeni. To obowiązkowy element dla wszystkich, którzy cenią polską kulturę i historię. Kup już dzisiaj i udostępnij ten kawałek dziedzictwa narodowego.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane