Zanurz się w przeszłości i dodaj swojemu wnętrzu nutę historycznego charakteru z naszą unikatową fotografią przedstawiającą życie w przedwojennej Polsce. Ten wyjątkowy czarno-biały obraz staruszka na murku w Krakowie z 1939 roku jest zachwycającym oknem do epoki, która odeszła w niepamięć, ale nadal fascynuje swoją głębią i autentycznością.

Nasze wersje wydruku na płótnie premium oraz papierze wysokiej jakości oddają każdy szczegół tej historycznej sceny street photography, pozwalając Ci poczuć atmosferę tamtego okresu. Starannie odwzorowane detale sprawią, że każdy, kto zobaczy ten obraz w Twoim domu czy biurze, poczuje się, jakby przeniósł się w czasie.

Wybierz spośród różnorodnych rozmiarów, które oferujemy, aby dopasować wydruk do swojej przestrzeni. Ten unikatowy wydruk jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie jakość i chcą dodać swojemu otoczeniu element z historią w tle.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane