Ożyw historia na nowo z naszą czarno-białą fotografią z 1941 roku, przedstawiającą pełen emocji ogląd codzienności podczas okupacji. Tętniące życiem historyczne ujęcie ukazuje scenę przy przepełnionym tramwaju, gdzie postać w mundurze sprawdza dokumenty przy wejściu do pojazdu, a tłum ludzi w różnorodnych strojach dąży do przejechania. Sztuka ulicznej fotografii z tamtych lat może stać się nie tylko elementem dekoracyjnym Twojego wnętrza, ale również działem edukacyjnym i rozmową o przeszłości.

Nasz druk na płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat jest dostępny w wielu rozmiarach, dopasowanych do Twoich potrzeb. To idealny sposób, aby przemycić historyczną atmosferę do współczesnych przestrzeni, zarówno dla miłośników historii, jak i osób ceniących kolekcjonerskie fotografie. Ze względu na wysoką jakość wykonania, każdy detal tego niezwykłego zdjęcia jest doskonale widoczny, oddając autentyczność chwili.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane