Przenieś się w czasie dzięki historycznemu zdjęciu Rynek Główny w Krakowie z 1941 roku. Ten wyjątkowy druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości idealnie uchwycił moment z okresu II Wojny Światowej, przedstawiając kontrolę samochodu przez żołnierza. Każdy detal tego czarno-białego zdjęcia został dokładnie przechwycony, oferując wgląd w codzienne życie oraz zabytkową architekturę tamtych czasów.

Produkt dostępny jest w różnorodnych rozmiarach, co umożliwia znalezienie idealnego dopasowania do Twojego wnętrza, czy to w domowym zaciszu, biurze lub jako znakomity prezent dla miłośników historii. Zadbaliśmy by nasz wydruk był najlepszej jakości, co zapewnia, że zdjęcie Rynku Głównego w Krakowie przeniesie cię w inny wymiar bez wychodzenia z domu.

Plakat Rynku Głównego to ponadczasowy dodatek do każdej przestrzeni, który nie tylko zdobi ścianę, ale też inspiruje i edukuje. Spraw, aby historia ożyła w Twojej przestrzeni dzięki temu niezwykłemu wydrukowi. Nie przegap okazji, by stać się posiadaczem nie tylko dekoracji, ale również kawałka historii.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane