"Pod Krzyżykiem"

Kategoria Kraków Ref AMA0009
Materiał
Wymiar

Zdjęcie na płótnie - 1939

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Zanurz się w historycznej atmosferze Krakowa z naszym ekskluzywnym wydrukiem "Pod Krzyżykiem". Ten unikatowy produkt prezentuje Kościół Mariacki, jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie tego miasta, ujęty w sposób, który przenosi nas w czasie do roku 1939. Jest to prawdziwe okno na czas, gdy świat stał na krawędzi ogromnych zmian.

Oferowany w formie druku na płótnie, płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, nasz wydruk to doskonała propozycja dla kolekcjonerów i miłośników historii. Wysoka jakość wykonania podkreśla autentyczność i szczegółowość zdjęcia. Dzięki różnorodności dostępnych rozmiarów, nasi klienci mają możliwość idealnego dopasowania obrazu do swojego wnętrza.

Posiadanie tego obrazu to nie tylko dekoracyjny element, ale również posiadanie fragmentu historii Krakowa. Czarno-biała estetyka sprawia, że ten wydruk jest ponadczasowy i dopasuje się do każdego wnętrza, niezależnie od stylu. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą dodać swojej przestrzeni charakteru i głębi, jednocześnie zachowując klimat minionych lat.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane