Ożyw swoją przestrzeń piękną nostalgicznie historią Krakowa z naszym drukiem na płótnie. Prezentujemy Krakowski Rynek w roku 1935, zatopiony w życiu miejskim, pełen dynamiki codzienności. Pejzaż miejski ożywiany przez tramwaje i klasyczne samochody, zamknięte w wyjątkowej chwili historii.

Zachwycaj się detalem i jakością, dzięki naszemu wydrukowi na płótnie premium albo papierze wysokiej jakości. Słynne Sukiennice i Kościół Mariacki wyłaniają się w tle, nadając fotografii unikatowy charakter. Stwórz swoje własne retro wnętrze z elementem, który przyciąga uwagę i pobudza wyobraźnię.

Do wyboru posiadamy różne rozmiary, które idealnie wpasują się w Twoją przestrzeń. Każdy egzemplarz jest starannie przygotowany, gotowy do powieszenia lub oprawienia, abyś mógł cieszyć się nim od razu po rozpakowaniu.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane