Zanurz się w historii i dekoracji z duszą dzięki naszemu wyjątkowemu produktowi - fotografii przedstawiającej widok rynku w Krakowie z 1935 roku. Niech ten czas zatrzyma się na ścianie Twojego domu lub biura, przywołując pamięć o dawnych dniach.

Zachwycające detale architektoniczne Sukiennic oraz gotyckiej majestatu Kościoła Mariackiego stanowią nieodzowny element tej czarno-białej fotografii, nadając wnętrzu eleganckiego i historycznego charakteru.

Każdy wydruk jest dostępny w różnych rozmiarach, by idealnie pasować do Twojej przestrzeni, wykonany na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, gwarantując trwałość i jakość na lata.

Oferujemy ten wydruk jako plakat lub na płótnie, co pozwala na wybór perfekcyjnej opcji dla każdej aranżacji. Obraz ten wniesie element kulturalnego dziedzictwa Krakowa do każdego wnętrza.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane