Droga do Bochni - ta wyjątkowa fotografia z 1943 roku to okno do przeszłości, ukazujące niezwykły obraz podróży w czasach wojennych. Oferujemy ją jako druk na płótnie lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, doskonały do dekoracji domu lub biura.

Wyobraź sobie trudne warunki podróży sprzed lat, gdzie każda droga była wyzwaniem. Na fotografii widzimy samochód radzący sobie z błotnistą nawierzchnią, co jest świadectwem umiejętności kierowców i wytrzymałości tamtych pojazdów.

Nasze wydruki są dostępne w wielu rozmiarach, a wersja płótnie premium zapewnia dodatkowy poziom trwałości i estetyki. To nie tylko element dekoracyjny, ale również kawałek historii, który może być niebanalnym upominkiem dla każdego miłośnika motoryzacji czy nostalgicznych wspomnień dawnych epok.

Przyciągnij wzrok gości wyjątkowym akcentem wnętrza. Wybór ten to także świetna opcja dla zbieraczy vintage oraz entuzjastów historii, którzy pragną uczynić część swojego świata odzwierciedleniem bogatej przeszłości.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane