Ożyw swoją przestrzeń tchnieniem historii dzięki unikatowemu zdjęciu Barbakanu w Krakowie. To autentyczne zdjęcie z 1935 roku jest świadectwem bogatej przeszłości i zachwycającej architektury tego wyjątkowego miejsca.

Wybierz między drukiem na płótnie premium oraz wysokiej jakości papierem plakatowym, aby najlepiej dopasować ten element dekoracyjny do swojego wnętrza. Nasze wydruki dostępne są w wielu rozmiarach, co pozwala na idealne wkomponowanie w każdą przestrzeń.

Plakat lub płótno z widokiem na Barbakan stanowi idealną ozdobę dla miłośników historii i krakowskiej architektury. Jako element wyposażenia wnętrza nie tylko zwróci uwagę odwiedzających, lecz również będzie hołdem dla zabytkowego Krakowa.

Każdy egzemplarz jest przygotowany z dbłością o detale, gwarantując niezmienną jakość i precyzję. Taki wydruk to doskonała dekoracja ściany, która przeniesie Cię w czasie do przedwojennego miasta, dodając inspiracji do każdego mieszkania czy biura.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane