Brama Floriańska

Kategoria Kraków Ref AMA0002
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1935

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Zanurz się w historii z naszym drukiem na płótnie lub na papierze wysokiej jakości, przedstawiającym zachwycającą Bramę Floriańską w Krakowie. Ten wydruk z 1935 roku jest wyjątkowym świadectwem architektury średniowiecznej, ukazując w pełnej okazałości jedną z najbardziej rozpoznawalnych konstrukcji Starego Miasta. Oferujemy wydruk w różnorodnych rozmiarach, pasujących do każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu.

Zachowując wyrazistość i głębię tonów, nasze wydruki na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości zapewniają widoczność każdego detalu i subtelne odcienie szarości, co sprawia, że są one idealnym wyborem dla miłośników Krakowa oraz entuzjastów polskiej historii. Zdjęcie prezentuje zarówno basztę bramy, jak i charakterystyczne, arkadowe przęsła, które przeniosą Cię w czasie do magicznych momentów przeszłości miasta.

Nasza reprodukcja Bramy Floriańskiej to nie tylko szansa na estetyczne uzupełnienie Twoich domowych czy biurowych przestrzeni, ale również możliwość bycia częścią historii tego nadzwyczajnego miejsca. Daj się oczarować niesamowitym klimatem dawnych lat i spraw, aby każde spojrzenie na ścianę było zaproszeniem do podróży w głąb zabytkowego Krakowa. Jest to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie unikatowe dekoracje ścienne, wysoką jakość druku i chce dodać swoim przestrzeniom nuty prestiżu i tradycji.

Kategoria Kraków Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane