Przenieś się w czasie i dodaj historycznego akcentu do swojego wnętrza z naszym drukiem na płótnie przedstawiającym legendarny polski samolot RWD-9. To nie tylko dekoracja, ale również hołd dla polskiego lotnictwa i pamięci Jerzego Bajana. Zbliżenie na silnik gwiazdowy i śmigło samolotu oddaje ducha lat 30. XX wieku, a rok zdjęcia – 1934 – podkreśla historyczną wartość tej fotografii.

W naszej ofercie znajdziesz ten wyjątkowy plakat zarówno w wersji druku na płótnie premium, jak i na papierze wysokiej jakości. Wielkość możesz dostosować do swoich potrzeb, co sprawia, że nasz druk na płótnie idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie, od salonu po gabinet. Dzięki nowoczesnym technikom druku obraz jest wyraźny i szczegółowy, co pozwala dostrzec nawet najmniejsze detale silnika gwiazdowego.

Jeśli jesteś entuzjastą lotnictwa, historii, lub po prostu szukasz niebanalnego elementu dekoracyjnego, nasz ekskluzywny druk na płótnie 'Samolot RWD-9' jest idealny dla Ciebie. To również świetna propozycja na prezent dla każdego, kto ceni sobie polskie dziedzictwo techniczne.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane