Odkryj historyczne piękno Katowic z okresu międzywojennego dzięki tej wyjątkowej panoramie. Nasz elegancki druk na płótnie przedstawia urzekający wgląd w przeszłość, ukazując rozwijające się miasto z charakterystyczną architekturą tamtych czasów. W centralnym punkcie widnieje wieżowiec - znany gmach Urzędu Skarbowego, będący świadectwem minionego dziedzictwa urbanistycznego. Zdjęcie datowane na rok 1920 przyciąga wzrok i wyobraźnię, będąc mostem łączącym dawne z nowym.

Wyraź swój regionalny patriotyzm i wyróżnij swoją przestrzeń, wybierając nasz druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat. Dzięki różnorodności dostępnych rozmiarów, znajdziesz idealne dopasowanie do swojego domu, biura czy lokalu komercyjnego. To nie tylko dekoracja, to kawałek historii Katowic, który przemówi do każdego miłośnika polskiego dziedzictwa.

Zainwestuj w dekorację, która jest wartościowa artystycznie i jednocześnie odzwierciedla historię. Nasze płótna i plakaty z panoramą Katowic zapewniają głębię i charakter każdej przestrzeni, inspirując do refleksji nad zmieniającym się pejzażem miejskim.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane