Zanurz się w historii z drukiem na płótnie prezentującym żywą scenę z przeszłości, przedstawiającym Ulicę Kościuszki w Katowicach w 1937 roku. To nie tylko dekoracja, to kapsuła czasu, którą możesz zawiesić na swojej ścianie. Odkryj klimat i architekturę przedwojennych Katowic, zachowanych w doskonałej jakości czarno-białej fotografii.

Wykonany z najwyższą starannością druk na płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat, z naszej oferty wprowadzi historyczny charakter do każdego wnętrza. Wybierz rozmiar idealnie dopasowany do Twojego domu lub biura. Pełen życia obraz z niedzielnej Ulicy Kościuszki z roku 1937, to idealny wybór dla miłośników historii i miasta Katowice.

Obejrzyj zakątki miasta, które już dawno się zmieniły, i przypomnij sobie o duchu dawnych epok. Każdy szczegół tej fotografii został starannie odwzorowany, aby zapewnić jak najwierniejsze odtworzenie historycznego widoku. To dzieło sztuki, które wprowadzi do Twojego pomieszczenia nie tylko elegancję, ale również unikatowy kawałek historii.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane