Odkryj nostalgiczne piękno Katowic z lat 30-tych na wyjątkowym druku na płótnie lub jako plakat premium. Ta starannie odrestaurowana fotografia przedstawia ulicę Kościuszki w 1937 roku, uchwyconą w czerni i bieli, co dodaje jej ponadczasowego uroku. Zanurz się w przeszłości dzięki temu wyjątkowemu zdjęciu, które jest dostępne w wielu rozmiarach, aby dopasować się do każdej przestrzeni.

Ożyw historię Katowic w swoim domu czy biurze, wybierając ten wydruk jako centrum uwagi w swojej przestrzeni. Każdy druk wykonany jest na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, gwarantując szczegółowość i głębię kolorów, które przetrwają próbę czasu. To doskonały wybór dla miłośników historii, kolekcjonerów starych fotografii lub jako wyjątkowy prezent mający na celu przypomnienie o korzeniach miasta.

Oferujemy wydruki, które przywołują zapomniane wspomnienia i pozwalają na estetyczne wprowadzenie elementu retro do nowoczesnych wnętrz. Nie pozwól, aby taki unikalny kawałek historii umknął Ci z rąk!

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane