Przenieś się w czasie i odkryj historię Katowic z unikalnym drukiem na płótnie. Prezentujemy synagogę przy ul. Mickiewicza w jej klasycznej odsłonie z 1937 roku. To arcydzieło architektury, które niestety nie przetrwało próby czasu, zachowane jednak w tej pięknej fotografii.

Ten element dekoracyjny to nie tylko wyjątkowy akcent dla Twojego wnętrza, ale także cenna lekcja historii. Wysokiej jakości reprodukcja dostępna jest w różnych rozmiarach, jako druk na płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, co pozwoli dostosować go do osobistych preferencji i potrzeb przestrzeni.

Każdy egzemplarz druku na płótnie charakteryzuje się wyraźnymi szczegółami i głębią czerni-bieli, co oddaje autentyczny klimat tamtych czasów. To idealny wybór dla miłośników historii, architektury oraz kolekcjonerów unikatowych przedstawień Katowic.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane