Zawody Samolotów - Federico Sepe

Kategoria Katowice Ref ASL0062
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1934

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Przenieś się w czasie do chwili wielkich lotniczych odkryć z naszym drukiem na płótnie przedstawiającym Zawody Samolotów - Challenge 1934. To autentyczne zdjęcie z 1934 roku uzyskuje nowe życie jako wysokiej jakości reprodukcja, która doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym wystrojem wnętrz.

Ożyw swoje przestrzenie dzięki temu wyjątkowemu dziełu, na którym uwieczniono pasję i dziedzictwo lotnicze. Prezentuje ono Ernesto Sanzin i mechanika Federico Sepe obok samolotu Breda Ba 39S podczas międzynarodowego wydarzenia - historycznej chwili dla miłośników lotnictwa i historii.

W naszej ofercie znajdziesz ten unikalny druk na różnych materiałach - wybierz między płótnem premium a papierem wysokiej jakości - aby najlepiej odpowiadało ono Twoim potrzebom dekoracyjnym. Dostępne w wielu rozmiarach, nasze reprodukcje są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie dodać swojemu wnętrzu odrobinę historycznego charakteru i elegancji.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane