Zanurz się w historii lotnictwa z tym wyjątkowym drukiem na płótnie przedstawiającym Wolf Hirth w samolocie Fieseler Fi 97 podczas Międzynarodowych Zawodów Samolotów Turystycznych - Challenge 1934. Ta czarno-biała fotografia pozwala poczuć ducha tamtych czasów. Niezwykły moment uchwycony w 1934 roku teraz może zdobić ściany twojego domu lub biura.

Zdjęcie jest dostępne jako druk na płótnie premium oraz na papierze wysokiej jakości jako plakat, co gwarantuje najwyższą możliwą ostrość i głębię detali. Dostępność w wielu rozmiarach pozwoli ci dopasować to unikatowe dzieło idealnie do twojej przestrzeni.

Wybierz ten historyczny druk i przynieś element awiacji lat 30. XX wieku do swoich wnętrz. To znakomity sposób, aby pokazać swoje zainteresowanie historią lotnictwa i jednocześnie dodać charakteru twojemu pomieszczeniu. Nie czekaj, zamów już dziś i bądź świadkiem historii z każdym spojrzeniem na ścianę!

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane