Ożyw swoją przestrzeń unikatowym drukiem na płótnie przedstawiającym historyczne momenty lotnictwa. Ten zapierający dech w piersiach obraz przedstawia Kurt Bayer w samolocie Fieseler Fi 97 podczas słynnych z 1934 roku Międzynarodowych Zawodów Samolotów Turystycznych, znanych również jako Challenge 1934. Chwila uchwycona na fotografii, to kwintesencja pionierskiego ducha tamtych lat i manifest pasji do podboju niebios.

Wysokiej jakości druk na płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, zapewnia wyraźne detale, głęboką czernią i autentyczne odwzorowanie tego historycznego momentu. Idealny dla entuzjastów lotnictwa, kolekcjonerów unikatowych pamiątek lub jako prezent dla miłośnika historii. Dostępny w różnych rozmiarach do wyboru, będzie pasował do każdego wnętrza, od domowego biura po eleganckie salony.

Doświadcz nostalgii i elegancji, dodając do swojej kolekcji ten niezwykły druk, który jest świadectwem odwagi i innowacyjności epoki. Zyskaj unikalną dekorację oraz fragment historii lotnictwa, który każdego dnia będzie inspirować do nowych wyzwań.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane