Odkryj historię lotnictwa i dekoruj swoje wnętrze niezwykłym zdjęciem, przedstawiającym Jerzego Bajana w samolocie RWD-9 podczas prestiżowych Międzynarodowych Zawodów Samolotów Turystycznych - Challenge 1934. To wyjątkowe zdjęcie z roku 1934 doskonale oddaje emocje i pasję, które towarzyszą miłośnikom awiacji.

Każdy egzemplarz jest wydrukowany z największą starannością na plótnie premium lub papierze wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i najwyższą estetykę. Oferujemy różnorodne rozmiary, pasujące zarówno do małych, jak i dużych przestrzeni, umożliwiając idealne wkomponowanie w design wnętrza.

Replika historii lotnictwa w Polsce, umieszczona na wyjątkowym druku na płótnie lub papierze, to doskonały sposób na uhonorowanie legendarnej postaci polskiego nieba i oddanie hołdu pięknu dawnej awiacji. Nie przegap szansy na posiadanie kawałka historii!

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane