Maszyny wyciągowe

Kategoria Katowice Ref ASL0057
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1927

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Zapraszamy do odkrycia historycznego oblicza przemysłu z naszym unikatowym produktem – drukiem na płótnie, który przedstawia maszyny wyciągowe kopalni węgla kamiennego Kleofas z 1927 roku. Ożyw swoją przestrzeń dzięki dekoracji łączącej industrialny charakter z nostalgią za minionymi epokami.

Ta wyjątkowa fotografia to nie tylko szczegółowy kadr na maszynerię górniczą, ale również cenny dokument historii górnictwa. Została wykonana z dbałością o każdy detal, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla miłośników historii techniki i przemysłowej architektury. W naszej ofercie znajdziesz ten wzór zarówno jako druk na płótnie premium, jak i plakat na papierze wysokiej jakości, dostępny w wielu rozmiarach, aby idealnie pasował do Twojego wnętrza.

Zachęcamy do zawieszenia tego plakatu w swoim salonie, biurze czy nawet w przestrzeniach publicznych jako wyraz uznania dla dziedzictwa przemysłowego i niezwykłej precyzji, z jaką został odzwierciedlony każdy element maszyny wyciągowej. Na pewno przyciągnie uwagę i stanie się tematem wielu fascynujących konwersacji.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane