Ulica Dyrekcyjna

Kategoria Katowice Ref ASL0045
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1939

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Zanurz się w historycznym klimacie Katowic z unikalnym zdjęciem Ulicy Dyrekcyjnej, wykonanym w 1939 roku. Ten czarno-biały obraz, uchwycony z dachu starego dworca kolejowego, jest świadectwem minionej epoki, ukazującym żelazną kurtynę czasu, która odgradza nas od przeszłości przemysłowej stolicy Górnego Śląska.

Oferujemy tę fotografię jako wysokiej jakości druk na płótnie premium lub jako plakat na papierze, co pozwala na idealne oddanie detali i głębi historycznej sceny. Dostępna w wielu rozmiarach, fotografia ta będzie elegancki i ponadczasowy dodatek do każdego wnętrza, zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Wybierz ten fragment historii Katowic, by zdobił ściany w Twoim domu lub biurze, przynosząc unikalną atmosferę i charakter. To także doskonały pomysł na prezent dla miłośnika historii lub kolekcjonera regionalnych pamiątek.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane